VÁNOČNÍ PEČENÍ

05.11.2022

Vážení a milí rodiče,

Připravila jsem pro Vaše děti kurz Vánočního pečení cukroví.

Děti pro Vás připraví 2 kg cukroví - tj. 5 druhů (tradiční babiččino linecké, rohlíčky, medová kolečka, kokosová hnízda, pudinkové banánky). S sebou si odnesou nejen krabici plnou dobrot, ale i další recepty i na další jednoduché recepty, které zvládnete doma. Dětem do 10 let těsta připravíme, děti od 11 let si těsta budou připravovat samy.

Sraz dětí v 9 hod na adrese Chrpová 537, Liberec. Konec akce je plánován na 16 hodinu.

Pro děti připravím svačiny, pití a oběd.

S sebou si děti přinesou bačkory a piknik box nebo krabici na odnesení cukroví. Do boxu je dobré dát i menší krabičky, to aby se cukroví lépe přeneslo.

Děti budeme v průběhu pobytu fotit a natáčet, tyto záznamy vám budou zaslány po ukončení pobytu na e-mail. Některé z fotografií budeme dále používat pro propagaci našeho příměstského pobytu. Pokud byste s tímto nesouhlasili, prosím o Vás písemný nesouhlas.

Dětem nedávejte s sebou žádné cennosti, není potřeba ani mobilní telefon, po dobu kurzu nebudou mít čas ani možnost hrát hry, telefonovat ani psát zprávy.

Cena 1300,- Kč za kurz a energie + 500Kč za suroviny, celkem 1800 Kč. Při pečení cukroví dbám na kvalitu surovin, jako je mouka, máslo, ořechy a med.

Platbu v hodnotě 1800,- Kč uhraďte na č.ú. 1202116014/3030

Do poznámky pro příjemce uveďte heslo: VÁNOCE a jméno dítěte.

Moc se na Vás i vaše děti těším.


VÁNOČNÍ PEČENÍ S DĚTMI