ReferenceK Evičke som sa rozhodla chodiť, keď som sa už popravde na seba nedokázala v zrkadle pozerať a každý mesiac som si musela kupovať nové oblečenie, čo najviac bolelo moju peňaženku.

Druhým faktorom bola blížiaca sa svadba a povedzme si pravdu, každý chce vo svoj veľký deň vyzerať krásne a spokojne.

Naša spoločná cesta začala 20.11. keď som s malou nádejou v duši, ale aj so strachom v očiach vošla do priestorov EMK Style. Už od prvého nášho stretnutia som mala z Evičky veľmi dobrý pocit. Prvotne som si veľké nádeje nedávala, predsa len, pri začínajúcej váhe 97,1kg nečakáte, že sa všetko zmení za jednu noc. O to viac bolo pre mňa príjemným prekvapením, keď už pri druhej návšteve som skočila o 7kg dole. To ma ešte viac nakoplo v boji so sebou samou.

Boli vzostupy a pády, neustály stres z práce, no aj napriek tomu som vždy videla jediný cieľ SVADBA. A ten deň prišiel a aj vďaka Evičke a jej profi prístupu som sa mohla cítiť ako kráľovná vo vlastnej koži. A cítim sa tak už každý deň vďaka pochvalám z môjho okolia, čo Vám popravde dvihne sebavedomie a nakopne do ďalšieho boja so svojim telom. Prekonala som svoj starý životný štýl a začala si užívať život plnými dúškami. 

Jitka z Liberce

Jsem člověk, který má rád pohodu a dělá si dobře. Nikdy jsem nezkoušela diety ani aktivnější sport. Od tělocviku jsem byla ve škole zproštěna z důvodu astmatu a jediný řízený pohyb byla rehabilitace křivých zad a chůze. Chůze mě baví. Ráda chodím po lesích, po horách, nejlépe se psem. Po splození dvou dětí mi nešlo shodit nadbytečná kila. Velmi brzy jsem začala chodit do práce a nastartovala poměrně hektické tempo mezi prací a domovem. Cítila jsem se vyčerpaně a nemotorně. V tu chvíli jsem si vzpomněla na Evičku a zkusila vyslat S.O.S. Pomoc přišla až nečekaně rychle. Úprava jídelníčku a hlavně stravovacích návyků mi pomohla zbavit se dosti kil a cítit se lépe. Nikdy bych nevěřila, co všechno může změnit pravidelná strava. Z počátku jsem měla pocit, že nedělám nic jiného, než že jím a jím a piju. Bolavá záda mě Evička poslala rozhýbat k jiné Evičce na Rádlo, kde jsem objevila kouzlo pohybu. Letos se smíchem jsem přijala výzvu na 100 jarních kilometrů. Já - astmati - v květnu - běhat??? Z mého pohledu sebevražda, ale řekla jsem si, že to zkusím - schválně co vydržím. Prvních 14 dní jsem masírovala po nocích plíce psím sádlem, protože značně protestovala. Pak to najednou šlo. Louky kvetly, obilí zrálo a já pořád běhám a neumím si představit, že bych vynechala. Jo - závislosti jsou různé. Nyní ale můžu prohlásit - Evi, díky moc za tak jednoduché změny, které měly tak veliký dopad :-)


Na konci roku většina z nás hodnotí rok předešlý a dává si nová předsevzetí.
Mnoho mých klientů ke mě přijde s nadějí, že zhubnou, že zlepší svůj vzhled, že se budou cítit dobře, že najdou svůj způsob stravování a už konečně budou vědět, co dát do té pusy :)
Jenže přijít ke mě je jen začátek cesty. Nastavení jídelníčku a nových stravovacích návyků je to nejjednodušší, co vás na té vaší cestě za vysněnou postavou čeká.
Vaše odhodlání, touha vydržet, disciplína, režim, motivace, pohyb, důvod proč jsem se do toho pustila a mnoho pevné vůle, to je ta největší dřina.
S Helenkou jsme se pustili do práce. Nebylo potřeba žádných diet, jen upravení jídelníčku a režimu, zvýšení pohybové aktivity a pitného režimu.
Její odhodlání na začátku bylo velké a vytrvalo celý rok. Nenechala se odradit, stále si jde za svým cílem a výsledek vidíte sami.
Helence se její sen daří plnit a co ty vaše?