LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

07.02.2024

Vážení rodiče,

zvu Vaše děti na příměstský tábor, kde se celý týden učíme nejen vařit, ale také ochutnáváme, experimentujeme a poznáváme tajemství potravin a jejich složení formou nejrůznějších her.

Po dopoledních přípravách jídla a nejrůznějších pochutin nás odpoledne čekají hry, soutěže,  zábava a mnoho pohybu. Součástí kurzu je i zdravověda, která do kuchyně patří. 

Cílem našeho kurzu je, aby se děti v kuchyni uměly orientovat, připravit si snídani, svačinu (nejen do školy), a v případě hladu se o sebe postaraly, a to nejen tím, že si vezmou sušenku. 

Kurz je vhodný pro děti od 6 let do .......  neomezeně :) 

Kuchaříci jsou rozděleni do skupinek dle zdatností a zkušeností. Denně uvaříme a upečeme 3-4 jídla dle obtížnosti, každé dítko vše zvládne samo s naší asistencí. Takže po dobu tábora nebudete doma potřebovat vařit, o celodenní jídlo do práce se Vám postarají vaše děti.

Tábory se konají na adrese Chrpová 357, Liberec v rodinném domě, kde se děti cítí "jako doma" :) 

Sraz od pondělí do pátku od 8 - 16 hodin. 

Cena kurzu je 3.900,- Kč - cena zahrnuje celodenní stravu a pití, režii spojenou s vařením. 

V ceně nejsou zahrnuty hlavní suroviny na vaření a pečení (mouka, máslo, mléko ...), seznam surovin Vám bude zaslán před nástupem na tábor. Upozorňuji, že suroviny si děti všechny zpracují a v podobě výrobků si je odnesou domů - doporučuji koupit piknik box a do něj menší krabičky (stačí od rajčat nebo od masa), aby se dětem vše dobře skladovalo a přeneslo domů. 

Jak vypadá piknik box a kde ho můžete koupit - https://www.oriondomacipotreby.cz/piknik-box-s-uchy-2-patra-123636?gclid=CjwKCAiA_vKeBhAdEiwAFb_nrdDtOMsS9Fh3nbgg7fLMmrOX9p-AFSGf8vx3op99YMCNelW-qb6T8BoCZXIQAvD_BwE

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici.

Těším se na nová dobrodružství s Vašimi dětmi

Eva Kundrátová 

PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Částku 3.900,- Kč uhraďte na č.ú. 291952676/0300, do zprávy pro příjemce napište VS dle termínu
a do poznámek jméno vašeho dítěte. Platbu uhraďte nejpozději do 30.4.2024. Po dohodě lze domluvit zálohu a doplatek. 

Děkuji a těším se na shledání, Eva

POKUD JSOU JIŽ TERMÍNY OBSAZENY NEBO SE VÁM NEHODÍ,
KONTAKTUJTE MNE NA TEL. 606408135